
Чоловічий мастурбатор 2в1 Sex Doll | СЕКС ЛЯЛЬКА XL
2 690 ₴
- Готово до відправки
+380 (73) 273-13-23
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реалістична секс лялька "Попка"
Секс-лялька виконана у вигляді упругої та сексуальної попки.
Має реалістичну текстуру двох жіночих каналів.
Дуже зручно використовувати у різних позах.
Матеріал, подібний до шкіри, ідеальний для інтимних відчуттів, наближені до реальних.
Насолоджуйтесь кожним поштовхом у цю соковиту кицьку та дупку, створену для того, щоб доставляти Вам незабутні відчуття.
Дизайн у стилі собачки доставить фантастичні відчуття завдяки чуттєво текстурованим анальним та вагінальним каналам.
Вона ідеально підходить для тих, хто шукає щось більш реалістичне та візуально привабливе, ніж стандартний мастурбатор.
Два м'які проходи готові обійняти вашу чоловічу гідність із чудовим відчуттям.
Характеристики:
- Матеріал: TPE
- Колір: тілесний.
- Вага: 5 кг.
- Розмір: 27*22*20 см.







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Рельєф мастуратора | Реалістичний |
| Водостійкість | Да |
| Матеріал | Термопластичний еластомер |
| Тип інтимної іграшки | Секс-кукла |
| Різновид секс-кульки | Жінка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Вага | 5020 г |
| Довжина: | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴




